JASEŁKA 2018

W czwartek, 20 grudnia, klasa 6 C zaprosiła uczniów z klas IV, V, VI, VII i VIII naszej szkoły, dyrekcję, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców na Przedstawienie Bożonarodzeniowe, którego głównym motywem była otwartość na każdego człowieka niezależnie od tego jaki ma kolor skóry, skąd pochodzi czy jak wygląda. Nie tylko teksty Jasełek, ale też kolędy i pastorałki przypomniały w tym szczególnym czasie gdy świętujemy narodziny Króla Pokoju jak bardzo ważna jest życzliwość wobec drugiego człowieka i pamięć o jego wielkiej godności. Przedstawienie przygotowała pani Izabela Putera.

Więcej zdjęć w galerii   E.R