WyglÄ…da dobrze

PREMIERA FILMU „BATERYJKA MELA"

W dniu 9 czerwca 2011 r. w Sali multimedialnej w Gimnazjum nr 2 im. MikoÅ‚aja Kopernika w Chojnowie odbyÅ‚a siÄ™ uroczysta premiera filmu pt. „Bateryjka Mela". W filmie z dużym powodzeniem zagraÅ‚y dzieci ze Å›wietlicy

SP nr 4 w Chojnowie. Młodzi aktorzy pracowali pod czujnym okiem p. Bożeny Szarek. „Bateryjka Mela" to film, który powstał jako efekt ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez Relcopol. „Mela" to bateryjka, która namawia nas do stosowania zasady recyklingu baterii.

Mamy nadzieję, że to nie pierwsza produkcja filmowa, którą zrealizjemy w wyniku współpracy dzieci ze świetlicy SP nr 4 w Chojnowie i Gimnazjum nr 2 w Chojnowie.

Hollywood czeka na nas!!!

(szerokość: 375 / wysokość: 281)  (szerokość: 375 / wysokość: 281)

(szerokość: 519 / wysokość: 389)  (szerokość: 375 / wysokość: 281)

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)