Świetlicowe spotkanie z kolędą

19.12.2011

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w świetlicy szkolnej odbyło się pierwsze „Świetlicowe spotkanie z kolędą" dla uczniów z klas I-III. Pani Dorota Chopkowicz wraz ze swoją grupą z klas I zaprosiła do wspólnego biesiadowania z kolędą dzieci z naszej szkoły i zaproszonych gości. Występujący w tym dniu przed publicznością uczniowie SP nr 4 zaprezentowali swoje umiejętności wokalno-muzyczne, które na co dzień szkolą w Społecznym Ognisku Muzycznym w Chojnowie pod kierunkiem p. Róży Pakuły i p. Agaty Koziar. Uroczystości wymiar duchowy nadał ks. Jarosław Górecki, który symbolicznie podzielił się ze wszystkimi opłatkiem. Uczniowie z dużym wdziękiem i zaangażowaniem prezentowali przygotowane kolędy, wygrywając je na gitarze i keyboardzie oraz wyśpiewując je, za co gromko i szczerze byli oklaskiwani.

Muzyczne Talenty Szkoły:

1.       Maciej  Galez kl. IV b „Triumfy" – keyboard

2.       Daria Opiela kl. IV a „Wśród nocnej ciszy" – gitara

3.       Maciej Saja kl. III b „Bóg się rodzi" - śpiew – keyboard

4.      Kamil Saja kl. V b „ Cicha noc" – gitara

5.       Marcel Sypień kl. III a „ W żłobie leży"- gitara

6.      Aleksandra Gawron kl. III b „Przybieżeli do Betlejem – śpiew – keyboard

7.       Aleksandra Gruca kl. V b i Adrianna Stańczyk –gimnazjalistka, była uczennica SP nr 4

duet gitarowy „Jezus Malusieńki"

8.      Anna Cieśla kl. VI a „Gdy śliczna panna" – śpiew – keyboard

9.      Malwina Bosek kl. I c „Pójdźmy wszyscy do stajenki" – keyboard

10.     Daria Opiela kl. IV a – gitara i Jakub Koziar „O" (gościnnie) – śpiew "Dzwonki sań".

11.      Hanna Chopkowicz kl. III b „Lulajże Jezuniu" – śpiew – keyboard

Dopełnieniem uroczystości były ciepłe życzenia  Dyrektora Szkoły SP nr 4 p. Elżbiety Borysewicz, która zachęcała dzieci do gry na instrumentach muzycznych i rozwijania talentów, bo przecież SP nr 4, jest Szkołą Odkrywców Talentów. W podziękowaniu za wspólne kolędowanie i miłą przedświąteczną atmosferę wszyscy udali się na mały, słodki poczęstunek.

Więcej zdjęć w galerii              E.R