WYSTAWA

DARY JESIENI" W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Od 18  do 26  października  2012 r. w czytelni można  obejrzeć wystawę „Dary jesieni" i uczestniczyć w zajęciach. Już 23 października dzieci z klas drugich ze świetlicy odwiedziły czytelnię, a 24 października klasy trzecie. Podczas zajęć uczniowie czytali wiersze o jesieni i o eksponatach zgromadzonych na stołach w czytelni. Oglądały prezentację przygotowaną przez nauczyciela prowadzącego p. Elżbietę Rusiecką oraz oglądały teatrzyk z warzyw pt. „Na straganie" według Jana Brzechwy,  słuchały czytanych wierszy znanych poetów, oglądały obrazy znanych malarzy, a także słuchały utworów: „Jesień" Vivaldiego, „Jesienne róże" w wykonaniu M. Fogga, „Idzie jesień przez park" Czerwonych Gitar. Następnie przy pomocy prowadzącej pisały w programie komputerowym WORD wiersze o darach jesieni i wklejały obrazki - cliparty. Pierwszaki natomiast kolorowały obrazki warzyw, liści, kwiatów. Najciekawsze wiersze zostaną zamieszczone na stronie biblioteki w zakładce STREFA TWÓRCZOŚCI i w aktualnościach.

Więcej zdjęć w galerii