Dzień Dziecka w I c

Dzień ten przywitał uczniów klasy I c życzeniami i lizakami od wychowawczyni. Później było mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Dzieci uczestniczyły w quizie wiedzowym, konkurencjach sportowych, tańcu z balonami wielu grach zabawach towarzyskich. Otrzymały prezenty indywidualne oraz przeznaczone dla całej klasy – sprzęt sportowy z wykorzystaniem na zajęciach ruchowych. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. Wszystkie te atrakcje zapewnili rodzice, a w szczególności pomysłowe panie: M. Jaworska, A. Smitiuch, E. Porwolik, D. Krakowska, którym dzieci serdecznie dziękują.

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęć w galerii                        E.R