więcej zdjęc w galerii

OBSERWACJE PRZYRODNICZE

Drugoklasiści z klasy IIc prowadzili ciekawą obserwację. Przedmiotem ich dociekliwych badań były ślimaki. Uczniowie poznali budowę i tryb życia tych popularnych mięczaków. Później zorganizowali wyścigi ślimaków. To były fascynujące zawody! Wygrał ślimak o imieniu Turbo. W nagrodę otrzymał listek sałaty.

Na koniec wszystkim ślimakom została zwrócona wolność, aby mogły zdążyć przed zimą znaleźć bezpieczne kryjówki i pogrążyć się w stan hibernacji.

DRODZY RODZICE PROSIMY O CODZIENNE KONTROLOWANIE ZAPISÓW W DZIENNIKU ELEKTRONICZNYM W KTÓRYM ZAMIESZCZANE SĄ INFORMACJE I ZADANIA PRZYGOTOWANE DLA UCZNIÓW. DYREKTOR I NAUCZYCIELE