DRUGOKLASIŚCI NA WYCIECZCE EDUKACYJNO - REKREACYJNEJ

Uczniowie klasy II c wybrali się 2 października do „Osady danieli" w Zamienicach. Pogoda sprzyjała, humory dopisywały, a ciepłe i miłe powitanie właścicielki obiektu sprawiły, że każdy  od początku  poczuł się swojsko. Bliski kontakt z różnymi zwierzętami, duża przestrzeń, na której można było się swobodnie poruszać, a nawet wyszaleć – to było właśnie to, czego potrzebowali drugoklasiści. Całości dopełnił smaczny poczęstunek i wspaniała dyskoteka. Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do Chojnowa.

więcej zdjęc w galerii wkrótce

DRODZY RODZICE PROSIMY O CODZIENNE KONTROLOWANIE ZAPISÓW W DZIENNIKU ELEKTRONICZNYM W KTÓRYM ZAMIESZCZANE SĄ INFORMACJE I ZADANIA PRZYGOTOWANE DLA UCZNIÓW. DYREKTOR I NAUCZYCIELE