(szerokość: 190 / wysokość: 190)

CZWÓRKOWI PRYMUSI – KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

TO NAJLEPSZA „10" Z KAŻDEGO POZIOMU

(regulamin uwzględnia średnią ocen i ocenę  z zachowania)

 

Klasa IV

Imię i nazwisko

klasa

średnia

Zachowanie

 

1.MARTYNA MYŚLIBORSKA

1.FRANCISZEK SALASTOWICZ

IV D

IV D

5,82

5,82

WZOROWE

WZOROWE

 

2.KRYSTIAN SARAPATA

IV B

5,64

 

WZOROWE

 

3.KINGA BETLEJEWSKA

3.NATALIA KŁUSEK

3.ZUZANNA KOPCZYŃSKA

 

IV D

IV D

IV B

 

5,55

5,55

5,55

 

WZOROWE

WZOROWE

WZOROWE

 

4.ALEKSANDRA BRZEŹNIAKIEWICZ

4.JULIA DOMAŃSKA

4.NATALIA JANCZYŃSKA

4.JULIA RYCHLIŃSKA

 

IV C

IV B

IV B

IV B

5,45

5,45

5,45

5,45

WZOROWE

WZOROWE

WZOROWE

WZOROWE

5.MAJA KAŃCZUGA

5.KRZYSZTOF KASZOWSKI

IV D

IV B

 

5,36

5,36

 

WZOROWE

WZOROWE

 

6.DAWID FILIPOWICZ

 

IV C

 

5,30

BARDZO DOBRE

 

7. OLIWIA KITLIŃSKA

 

IV B

5,27

WZOROWE

8. MIŁOSZ SZAJA

IV C

5,27

BARDZO DOBRE

 

9.MARIKA STEFANICKA

9.SZYMON TOMASZEWSKI

 

IV B

IV B

 

5,18

5,18

WZOROWE

WZOROWE

 

10.BARTOSZ BASZCZAK

10.FILIP KOZIAR

10.NATASZA KUCZAK

10.ERYK PODOBIŃSKI

IV C

IV D

IV D

IV A

5,18

5,18

5,18

5,18

BARDZO DOBRE

BARDZO DOBRE

BARDZO DOBRE

BARDZO DOBRE

 

 

Klasa V

Imię i nazwisko

klasa

średnia

Zachowanie

 

1.HANNA PERCHALUK

V D

5,92

WZOROWE

 

2.ALEKSANDRA ORŁOWSKA

 

V B

 

5,75

 

WZOROWE

 

3.ZUZANNA GAWRON

3.PAULINA FUDALA

3.AMELIA RATMAN

 

V D

V B

V B

5,67

5,67

5,67

WZOROWE

WZOROWE

WZOROWE

 

4.HANNA FIDOR

4.VANESSA MALOSCZYK

 

V D

V C

5,64

5,64

WZOROWE

WZOROWE

5.NATASZA IDKOWIAK

V A

5,58

WZOROWE

 

6.PRZEMYSŁAW RUDZIAK

V A

 

5,58

 

BARDZO DOBRE

 

7.PIOTR ROZTOCZYŃSKI

 

V D

 

5,50

 

WZOROWE

8.DAWID JAMRY

 

V B

5,50

 

BARDZO DOBRE

 

9.OLIWIA ANTOS

9.JULIA GRZECH

9.KATARZYNA MEJ

9.LENA OLBRYCH

V A

V B

V A

V D

5,42

5,42

5,42

5,42

WZOROWE

WZOROWE

WZOROWE

WZOROWE

 

10.JULIA GRUCHOT

 

V C

 

5,36

 

WZOROWE

 

 

Klasa VI

Imię i nazwisko

klasa

średnia

Zachowanie

 

1.NATALIA ROZNOWSKA

1.MARCEL SOBIECHOWSKI

1.PAULINA ZIOMEK

 

VI C

VI C

VI A

6,0

6,0

6,0

WZOROWE

WZOROWE

WZOROWE

 

2.EMILIA KOPCZYŃSKA

2.JAKUB PISARCZYK

VI A

VI C

5,91

5,91

WZOROWE

WZOROWE

 

3. DOMINIK ZGRZEBLAK

 

VI C

 

5,82

 

WZOROWE

 

4.BARTOSZ GÓRNICKI

4.DOMINIKA HOŁDA

4.HANNA SIKORA

 

VI C

VI B

VI C

5,64

5,64

5,64

WZOROWE

WZOROWE

WZOROWE

 

5.ANASTAZJA GRALAK

5.MONIKA KUCYK

5.MARCEL SAMBOR

VI C

VI B

VI B

5,45

5,45

5,45

WZOROWE

WZOROWE

WZOROWE

 

6.AMELIA KRUK

6.JAKUB WŁODARCZYK

 

VI C

VI A

 

5,36

5,36

 

WZOROWE

WZOROWE

 

7.KAJA KRAKOWSKA

7.MAGDALENA ZAJDEL

VI C

VI B

5,17

5,17

WZOROWE

WZOROWE

 

8.JULITA CZARNECKA

8.AGNIESZKA SZEWCIÓW

 

VI C

VI B

 

5,18

5,18

WZOROWE

WZOROWE

 

9.JAKUB GNAS

VI A

5,09

WZOROWE

 

10.MATEUSZ METANOWSKI

10.WIKTOR SZKLARSKI

VI C

VI B

5,09

5,09

BARDZO DOBRE

BARDZO DOBRE

 

 

Klasa VII

Imię i nazwisko

klasa

średnia

Zachowanie

 

1.ELIZA LASKOWSKA

VII A

5,93

WZOROWE

 

2.MARCIN JANICKI

VII B

5,79

WZOROWE

 

3.OLIWIA KUPIEC

3.MAJA MARYSIEWICZ

VII A

VII B

5,71

5,71

WZOROWE

WZOROWE

 

4.HUBERT KUPCZYŃSKI

4.ALEKSANDRA WOLSKA

VII A

VII C

5,64

5,64

WZOROWE

WZOROWE

 

5.DEBORA LUBERDA

 

VII C

 

5,57

 

WZOROWE

 

6.ZUZANNA BAJEK

6.KACPER GUŚCIORA

 

VII C

VII B

 

5,50

5,50

 

WZOROWE

WZOROWE

7.MAJA KOWALIK

7.JULIA POZNAR

 

VII A

VII A

5,43

5,43

WZOROWE

WZOROWE

 

8.JULIA FLORCZYK

VII D

5,38

WZOROWE

 

9.LAURA JANCZYŃSKA

9.JULIA KASPRZAK

9.TYMOTEUSZ KRAKOWSKI

VII B

VII C

VII C

5,36

5,36

5,36

WZOROWE

WZOROWE

WZOROWE

 

10.NATALIA ANIOŁ

10.NATASZA BOGACKA

VII B

VII D

5,29

5,29

WZOROWE

WZOROWE

 

 

Klasa VIII

Imię i nazwisko

klasa

średnia

zachowanie

 

1.NATALIA BOROWY

VIII C

5,88

WZOROWE

 

2.AGNIESZKA JAKUBIAK

2.ADRIANA URBAŃSKA

2.AGATA ZDERSKA

VIII C

VIII B

VIII C

5,78

5,78

5,78

WZOROWE

WZOROWE

WZOROWE

 

3.OLIWIA SYPIEŃ

 

VIII B

 

5,72

 

WZOROWE

 

4.JULIA WIŚNIEWSKA

VIII C

5,67

WZOROWE

 

5.WIKTORIA RYBCZYŃSKA

VIII C

 

5,61

 

WZOROWE

 

6.MIKOŁAJ WOŁOSZYN

VIII C

 

5,60

 

WZOROWE

 

7.MICHAŁ CHOPKOWICZ

7.WIKTOR CIEŚLA

 

VIII C

VIII C

5,56

5,56

WZOROWE

WZOROWE

8.WILLEM KERSTENS

VIII C

5,56

BARDZO DOBRE

 

9.NIKOLA INGLOT

VIII B

5,44

BARDZO DOBRE

 

10.MAGDALENA ZIÓŁKOWSKA

VIII A

5,39

WZOROWE

 

   E.R

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie