We wtorek 4 lutego klasy 7 i 8 bawiły się podczas zabawy karnawałowej. Hasłem przewodnim naszego balu były „kolorowe lata 70-te i oryginalne lata 80-te", co znalazło odzwierciedlenie w ciekawych strojach i stylizacjach uczniów oraz repertuarze muzycznym. Odbył się oczywiście konkurs na najbardziej efektowy strój „z epoki" i choć interesujących i pomysłowych stylizacji nie brakowało, publiczność głośnymi brawami zdecydowała, że największe wrażenie zrobiło na nich przebranie ucznia klasy 7 c – Bartka Górnickiego. Tańce w rytm współczesnych i nieco dawniejszych przebojów urozmaicały zabawy (m.in. hawajskie limbo, czyli przechodzenia pod coraz bardziej obniżaną poprzeczką) przygotowane przez uczennice klas 8 c i 8 d, które wraz z wychowawczyniami p. Anetą Czapską i p. Marzeną Rudzką – Kupczyńską zadbały też o karnawałowy wystrój auli, w której odbywała się zabawa.

Uczniowie zgodnie stwierdzili, że karnawał 2020 należy zaliczyć do udanych i pozostaje tylko czekać na kolejną dyskotekę i okazję do tak dobrej zabawy.

Dziękujemy panom Tomaszowi Mazurkiewiczowi i Michałowi Mazurkiewiczowi za wspaniałą oprawę muzyczną naszego balu karnawałowego!

więcej zdjęć w galerii