(szerokość: 640 / wysokość: 312)
 

         Sukces uczniów SP4, goni kolejny sukces!

   Uczennica klasy 2b na pierwszym miejscu w Polsce!

 

     Kolejne przemiłe informacje do przekazania prosto z życia Czwórki! Jeszcze w ubiegłym roku, bo 2019 w listopadzie, nasi najmłodsi uczniowie z klas drugich i trzecich mierzyli się w starciu ze samym sobą, z umiejętnościami które do tej pory pozyskali oraz z testem konkursowym! Ogólnopolski konkurs Synapsik MEN jest interdyscyplinarny, sprawdza wiedzę z zakresu języka polskiego, matematyki, nauk przyrodniczych, a nawet języka angielskiego! Delikatny stres, doza emocji oraz mała niepewność związana z przystąpieniem do pierwszego poważnego konkursu w swojej szkolnej karierze. I udało się!!!

     Uczennica klasy 2b- Edyta Siewiera zajęła I miejsce w Polsce! Wielkie brawa i gratulacje! To początek pięknej drogi edukacyjnej, która mamy nadzieję i z całego serca życzymy będzie obfitowała w same sukcesy! Pozostali uczestnicy konkursu również poradzili sobie świetnie, zyskując naprawdę cieszące wyniki! Tacy uczniowie to skarb!

                                                  

                                               Natalia Halikowska


 (szerokość: 750 / wysokość: 562)


(szerokość: 750 / wysokość: 562)

  E.R


serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie