W piątkowy poranek zakończyliśmy kolejny, niezwykle wymagający, rok szkolny. Dla trzech klas 8 był to ostatni apel na boisku naszej szkoły. Uczniowie rozpoczęli uroczystość od zatańczenia poloneza. Zachęcamy do obejrzenia:  https://youtu.be/QtpF4siFfHk Wyszło im wyśmienicie! W czasie apelu nastąpiło przekazanie sztandaru z rąk przedstawicieli ósmej klasy młodszym rocznikom, przyznanie Asa Czwórki dla najlepszej uczennicy z klas VIII - Natalii Roznowskiej, nagrodzenie wyróżniających się uczniów klas VIII (ze średnią ocen 5,0 i powyżej), wręczenie listów gratulacyjnych rodzicom nagrodzonych uczniów.

Pani Dyrektor oraz Wychowawczynie klas 8 podziękowały rodzicom najbardziej zaangażowanym na rzecz szkoły i klas. W czasie apelu głos zabrały: Pani Dyrektor Beata Miler-Kornicka, przewodnicząca SU – Emilia Kopczyńska oraz przedstawicielka Rady Rodziców – Pani Małgorzata Górnicka.

Przed rozejściem się do wyznaczonych sal, uczniowie zatańczyli belgijkę.

Drodzy Absolwenci!!!

W Szkole Podstawowej nr 4 spędziliście aż 8 lat, czyli większą część swojego życia. Na pewno te lata tutaj spędzone pozostaną na długo w Waszej pamięci. Krok po kroku pokonywaliście bariery, zdobywaliście wiedzę, zawieraliście nowe znajomości, a nawet przyjaźnie. Ostatnie półtora roku było szczególne, bowiem po raz pierwszy w historii edukacji, miała miejsce nauka zdalna. W takich warunkach musieliście przygotowywać się do egzaminu ósmoklasisty z poszczególnych przedmiotów. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z Waszych wyników i że pozwolą Wam one dostać się do wymarzonych szkół.

Życzymy Wam, by zdobyta wiedza, wspólne doświadczenia pozytywnie wpływały na Wasze dalsze życie. Mamy nadzieję, że miło będziecie wspominać lata spędzone w szkole podstawowej.

Spełniajcie swoje marzenia, nie traćcie nadziei i wiary we własne siły, wytrwale dążcie do celu, kolekcjonujcie dobre wspomnienia, rozwijajcie skrzydła.  Miejcie zawsze szacunek do drugiego człowieka, bo to jest jedna z najważniejszych rzeczy. Nie zapominajcie też o tych, którzy Was ukształtowali.

Bądźcie szczęśliwi!!!

Dziękujemy za te wspólnie spędzone lata, za to że mogliśmy uczestniczyć w uczniowskim dojrzewaniu, dostrzegać Wasze sukcesy, obserwować Wasze zmagania, żyć Waszymi wyzwaniami, nadziejami, za szczery uśmiech, który był oznaką Waszego zadowolenia. Dziękujemy za wspólne wspomnienia ze szkolnych imprez, klasowych wyjazdów, za Wasz entuzjazm, za to, że obdarzyliście nas zaufaniem i szacunkiem. 😊