Wręczenie statuetki i dyplomów za wyróżnienie w programie

ZŁOTE SZKOŁY NBP

Już pod koniec zeszłego roku szkolnego okazało się, że udział szkolnej Drużyny Ambasadorów Ekonomii w programie Złote Szkoły NBP zakończył się sukcesem – otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii „Lekcja z ekonomią". Podczas wakacji do szkoły dotarł certyfikat potwierdzający to osiągnięcie, otrzymaliśmy także pamiątkową statuetkę, a uczniowie i nauczyciele tworzący szkolną Drużynę Ambasadorów Ekonomii zostali nagrodzeni dyplomami.(szerokość: 232 / wysokość: 234) W ubiegłym tygodniu pani wicedyrektor Małgorzata Cieśla wręczyła dyplomy uczennicom oraz przekazała statuetkę nauczycielkom, które realizowały program.

W skład szkolnej Drużyny Ambasadorów Ekonomii  wchodziły nauczycielki: Justyna Dziubak – Sobiechowska (koordynatorka), Marzena Rudzka – Kupczyńska i Aneta Czapska oraz uczniowie:

uczniowie obecnych klas ósmych – Aleksandra Orłowska, Milena Lewandowska, Paulina Fudala, Amelia Ratman, Marta Kucyk, Przemysław Karnacz,

(szerokość: 280 / wysokość: 263)absolwenci – Wiktoria Łuczkowiec, Anastazja Gralak, Emilia Kopczyńska, Wiktoria Mróz, Anastazja Chrzanowska, Magdalena Zajdel, Monika Kucyk, Jakub Włodarczyk.

Nie można zapomnieć też o nagrodzie pieniężnej wiążącej się z tym wyróżnieniem w kwocie 4000 zł. Środki te zostaną przeznaczone na wzbogacenie bazy dydaktycznej szkoły, która może zostać wykorzystana również do zgłębiania wiedzy związanej z ekonomią i finansami.

więcej zdjęć w galerii