Zdrowo i kolorowo w klasie II c

Uczniowie z klasy II c doskonale wiedzą, że aby być zdrowym potrzebujemy witamin. Podczas zajęć szkolnych, dzieci dowiedziały się, że najlepszym ich źródłem są odpowiednie produkty. Ogromnie ważne jest to, żeby nasz codzienny jadłospis był różnorodny i kolorowy. Idąc tym tropem, dzieci postanowiły wspólnie przygotować śniadanie. Na talerzach pojawiły się zdrowe produkty. Śniadanie bardzo nam smakowało – tym bardziej, że została przygotowane samodzielnie i zjedzone w „doborowym towarzystwie". Dopełnieniem wiedzy na temat zdrowych produktów była wizyta Pana rolnika. Pan Sebastian Szlosek nie tylko opowiedział dzieciom o swoim zawodzie, ale również zwrócił uwagę na zdrowe produkty, które pozyskiwane są dzięki rolnictwu.

Bardzo dziękujemy Panu Sebastianowi za wizytę. Wszystkim życzymy zdrowych, kolorowych i smacznych posiłków - przepełnionych witaminami!

Z pozdrowieniami klasa II c z wychowawcą M. Kozioł