Mikołaje z SP 4

Po raz kolejny, uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy SP4, wykazali się ogromnym sercem. Mimo bardzo trudnych czasów, nie przeszliśmy kolejny raz obojętnie wobec potrzebujących.

Akcja wspierająca pacjentów, największego w Polsce, szpitala psychiatrycznego dla dzieci i młodzieży w Zaborze, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Auto, zapakowane po brzegi słodyczami i gigantycznymi misiami dotarło do Zaboru, tuż przed Mikołajem. Jak poinformował opiekun-wychowawca, terapeuta pan Marcin Łokciewicz, nasze dary w ciągu kilku godzin trafiły w ręce potrzebujących.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia zbiórki. Szczególne podziękowania kierujemy do SU SP3, który wsparł naszą akcję, wypełnionym koszem słodyczami, pani Gorzyńskiej za Misia-giganta i panu Andrzejowi Traczowi, dzięki któremu dary dotarły na czas, do potrzebujących.

Koordynatorzy akcji:

Alina Kozubska, Maciej Zderski