Karta zapisu na stołówkę na rok szkolny 2023/2024

Proszę pobrać poniższy druk _KARTA ZAPISU  i odesłać na adres stolowka@sp4chojnow.pl

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA

NA OBIADY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W CHOJNOWIE

Proszę o przyjęcie dziecka …………………………………………………………………….

ucz. klasy     ……………………………………………………………na obiady do stołówki

szkolnej  od dnia ……………………………………………………………………………….

Dane rodzica /opiekuna prawnego do kontaktów ze stołówką:

Imię i nazwisko: ……………………………………………………………………………….

Tel. kontaktowy:  ………………………………………………………………………………

Oświadczam że:

1. Zapoznałam/em się z zasadami odpłatności za obiady w stołówce szkolnej w roku szkolnym 2023/2024 i akceptuję je.
  2. Zobowiązuję się do regularnego uiszczania opłat z tytułu kosztów żywienia dziecka zgodnie z ustalona stawką i w ustalonym terminie.
  3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszej karcie w sprawach związanych z kwalifikacja dziecka do korzystania z obiadów w stołówce szkolnej na okres roku szkolnego 2023/2024, zgodnie  z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

1. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o zaległych płatnościach za obiady/wyżywienie dziecka/ci na podany powyżej telefon kontaktowy.

Chojnów, dnia ………………….                         ……………………………………..

/podpis rodzica/opiekuna

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DO  WIADOMOŚCI  RODZICÓW

ZASADY ODPŁATNOŚCI ZA OBIADY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W CHOJNOWIE

w roku szkolnym 2023/2024

• Opłaty z tytułu kosztów żywienia wnosi się w okresach miesięcznych, z góry do 10-go dnia każdego miesiąca. Płatności należy dokonywać elektronicznie na rachunek bankowy BS CHOJNÓW 79 8644 0000 0000 0970 2000 0120
  • Brak wpłaty za obiady do 10 dnia miesiąca oznacza wstrzymanie wydawania posiłku od następnego dnia oraz uregulowanie wpłat za posiłki, które dziecko spożyło.
  • Od nieterminowych wpłat za wyżywienie naliczane będą ustawowe odsetki.
  • W przypadku nieobecności ucznia uprawnionego do korzystania z posiłku w stołówce szkolnej zwrotowi lub naliczeniu  na poczet przyszłych należności, podlega dzienna wysokość opłaty za korzystanie z posiłku za każdy dzień nieobecności.
  • Nieobecność ucznia na obiedzie można zgłosić osobiście lub telefonicznie pod numerem     76 8188 350 najpóźniej do godziny 8°° danego dnia.
  • Nie będą odliczane nieobecności niezgłoszone lub zgłoszone po terminie.
  • Brak wpłaty za obiady w terminie pozbawia możliwości stołowania się w szkolnej stołówce w danym miesiącu.
  • Rezygnacja z obiadów powinna być zgłoszona u intendentki, co najmniej 3 dni przed datą rezygnacji.
  • W roku szkolnym obiady będą wydawane w godzinach 12.00 - 16.00.