Szkoła pełna talentów

Szanowni Rodzice,
Nasza Szkoła bierze udział w akcji Lidla „Szkoła pełna talentów". Szczegóły akcji znajdują się w linku www.lidl.pl/szkoly

Celem akcji jest wsparcie szkół pomocami dydaktycznymi – mają bogatą ofertę sprzętu, którego zawsze w szkole brakuje (sprzęt sportowy, modele biologiczne, monitory, itp.). Szkoły mogą odbierać ten sprzęt za zebrane Talenciaki.

Po krótce wygląda to tak:

1. Robimy zakupy w Lidlu od 2 września do 31 października 2024 r.
2. Za zakupy Klient otrzymuje Talenciaki od pracownika sklepu wraz z paragonem. W przypadku zakupów przy kasie samoobsługowej, Klient powinien odebrać Talenciaki u asystenta kas. Z akcji wyłączone są niektóre produkty, mi.in. alkoholowe i tytoniowe.
3. Przekazujemy szkole Talenciaki (Klient nie ma materialnych korzyści z przekazywania Talenciaków szkołom – zachęcamy wszystkich do wspólnego wspierania polskich szkół!)
4. Jak przekazać Talenciaki szkole? Są trzy sposoby:

Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku.
Wejść na stronę szkoly.lidl.pl i tam przepisać kod alfanumeryczny.
Przekazując Talenciaki fizycznie danej szkole do specjalnie przygotowanych pudełek.

5. Szkoła zamienia Taleciaki na sprzęt – im więcej Talenciaków tym więcej pomocy możemy wybrać lub otrzymać bardziej wartościowe sprzęty.
6. Dzieciaki radośnie korzystają z nowych sprzętów

Gorąco prosimy o wsparcie. Czekamy na każdy Talenciak dla naszych uczniów.

Proszę poproście innych członków rodzic – Babcie, Dziadków, aby również wsparły nas robiąc zakupy w sieci Lidla.

SKRZYNECZKA NA TALENCIAKI ZNAJDUJE SIĘ W PRZEDSIONKU SZKOŁY.

O wynikach powiadomimy po zakończeniu akcji

2024-09-12 09:36

ważna informacja

Drodzy Rodzice i Opiekunowie
W związku z wytężoną pracą sekretariatu związaną z rozpoczęciem roku szkolnego
wszelkie informacje dotyczące nowego Dzienniczka będą udzielane od dnia 09.09.2024 w godzinach 8.00-9.00 oraz 14.00-15.00.
Proszę o wyrozumiałość.

2024-09-04 11:59

Rozpoczęcie roku szkolnego

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie informuje, iż uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 odbędzie się dnia 2 września o godzinie 9.00 na placu apelowym Szkoły. Pierwszoklasiści proszeni są o ustawianie się w holu Szkoły w tzw " Gralandii" przy tabliczkach swoich klas.

2024-08-28 11:04

Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2024/2025 dot. drugiego terminu naboru

Przypominamy, że rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do klas I Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie w drugim terminie mają obowiązek złożenia Oświadczenia woli o przyjęciu dziecka do szkoły do dnia 15 lipca 2024 ( druk do pobrania w sekretariacie szkoły lub ze strony). Brak złożonego oświadczenia skutkuje nieprzyjęciem dziecka do szkoły.

2024-07-12 12:30

Logo SP4 w Chojnowie

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 IM. J. KORCZAKA W CHOJNOWIE OGŁASZA NABÓR

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 IM. J. KORCZAKA W CHOJNOWIE OGŁASZA NABÓR...