„BAW SIĘ I UCZ!

ŚWIETLICA SZKOLNA PRZYJAZNA UCZNIOWI"

Źródło grafiki: przyjazna-swietlica.pl

Miło nam poinformować, że nasza 6 miesięczna  praca nad zadaniami  została oceniona  100 pkt. /100 pkt. , a tym samym uzyskaliśmy tytuł „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi

Konkurs był pożyteczny, inspirujący, sprzyjał wszechstronnemu rozwojowi uczniów, pomógł doskonalić różnorodne zdolności i umiejętności. Dzieci pozyskały nową wiedzę z zakresu bezpieczeństwa korzystania z Internetu, zdrowego odżywiania, teatru i innych. Wykonywanie zadań konkursowych integrowało uczestników zajęć świetlicowych i sprzyjało dobremu współdziałaniu świetlicy z całą szkołą.

Zadania były bardzo ciekawe, dzieci chętnie brały udział w każdym zadaniu, miały okazję wykazać się swoją wiedzą a także umiejętnościami w wielu dziedzinach. Konkurs „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi" wymagał dużego zaangażowanie wychowawców, a w szczególności dzieci, którym dawał dużo satysfakcji. Wykonywanie zadań z „przyjaznej świetlicy" pomogło dzieciom rozwijać inteligencję, fantazję, zdolność abstrakcyjnego myślenia a także uczyło zdrowej rywalizacji.

GRATULUJEMY!!!