Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/24
na wszystkie konsultacje należy umawiać się najpóźniej 1 dzień przed spotkaniem
| nazwisko i imię | dzień | godzina | miejsce | Zebrania z rodzicami |
Barszczyk Agnieszka | piątek | 12:30-13:30 | s.8 | 13.09.2023- kl. I-III 14.09.2023- kl.IV-VIIII 22.11.2023- kl. I-III 23.11.2023-kl. IV-VIII 20.12.2023-kl.I-III 21.12.2023- kl.IV-VIII 21.02.2024-kl. I-III 22.02.2024- kl.IV-VIII 24.04.2024- kl.I-III 25.04.2024- kl.IV-VIII 15.05.2024- kl.I-III 16.05.2024-kl. IV-VIII | |
Humecka Katarzyna | środa | 8:55- 9:35 | pokój nauczycielski | ||
Kazieczko-Korba Marzena | środa | 12:30-13:30 | s.110 | ||
Kozioł Małgorzata | wtorek | 12:25-13:25 | s.110 | ||
Mazurkiewicz Aleksandra | wtorek | 12:25-13:25 | s.16 | ||
Rogusz Iwona | poniedziałek | 15:10-16:10 | s.15 | ||
Stal Malwina | wtorek | 12:25-13:25 | s.107/ mały budynek | ||
Węglińska Katarzyna | wtorek | 9:25-10:25 | s.107/ mały budynek | ||
Wiatrowicz Barbara | czwartek | 12:35-13:35 | s.16 | ||
Grzech Izabela | poniedziałek | 15:10-16:10 | s.15 | ||
Wojtala Celina | wtorek | 11:30-12:30 | s.101/ mały budynek | ||
Miler-Kornicka Beata | środa | 13.00. – 14.00. | gabinet dyrektora | ||
Denisiak Anna | czwartek | 14.15. – 15.15. | gabinet wicedyrektora | ||
Cieśla Małgorzata | czwartek | 14:15-15:15 | s.117 | ||
Abel-Milanicz Ewelina | środa | 14:15-15:15 | s.8 | konsultacje 26.10.2023 21.03.2024
| |
Anton Marzena | poniedziałek | 17:30-18:30 | pokój nauczycielski/blok sportowy | ||
Błaszczak Tomasz | czwartek | 16:30-17:30 | pokój nauczycielski/blok sportowy | ||
ks. Borzych Sławomir | poniedziałek | 13:30-14:30 | s.208 | ||
Chęś Jarosław | piątek | 14:15-15:15 | s.109 | ||
Chmielewski Zenon | wtorek | 14:30-15:30 | s.116 | ||
Czapska Aneta | poniedziałek | 14:15-15:15 | s.105 | ||
Dominiak Klaudia | środa | 13:30-14:30 | s.7 | ||
Gachowska Violetta | wtorek | 14:15-15:15 | s.218 | ||
Giersok Izabela | środa | 14:15-15:15 | s.210 | ||
Graban Małgorzata | poniedziałek | 14:15-15:15 | s.7 | ||
Hołowiak Bogdan | czwartek | 14:30-15:30 | s.202 | ||
Jankowska Anna | środa | 16:00-17:00 | s.17 | ||
Kamińska Dorota | poniedziałek | 14:00-15:00 | biblioteka szkolna | ||
Kaszowska Sabina | wtorek | 15:15-16:15 | s.106 | ||
Kopacki Ryszard | czwartek | 16:30-17:30 | pokój nauczycielski/blok sportowy | ||
Kozubska Alina | wtorek | 14:25-15:25 | s.106 | ||
Kulczyc Piotr | wtorek | 14:20-15:20 | s.104 | ||
ks. Przemysław Głuszek | czwartek | 12:40-13:30 | Pokój nauczycielski | ||
Majerowska Iwona | środa | 14:25-15:25 | s.208 | ||
Matuszewski Andrzej | czwartek | 16:30- 17:30 | pokój nauczycielski/blok sportowy | ||
Mormul Bernarda | poniedziałek | 14:15-15:15 | s.210 | ||
Mytkowski Tomasz | czwartek | 14:00-15:00 | s.7 | ||
Nowicka Iwona | czwartek | 13:30-14:30 | s.218 | ||
Potaczała Małgorzata | czwartek | 14:25-15:25 | s.210 | ||
Putera Izabela | piątek | 13:20-14:20 | s.207 | ||
Rudzka-Kupczyńska Marzena | środa | 14:20-15:20 | s.205 | ||
Rychlińska Renata | czwartek | 16:30-17:30 | pokój nauczycielski/blok sportowy | ||
Serkies Chrystian | czwartek | 7:00-8:00 | pokój nauczycielski/blok sportowy | ||
Wójcik Julia | środa | 13:30-14:30 | s.206 | ||
Wawrzeńczyk Beata | poniedziałek | 15:10-16:10 | s.219 | ||
Marzena Wasilewska | wtorek | 15:00-16:00 | 17 | ||
Zderski Maciej | wtorek | 14:45- 15:45 | s.117 |