LEKCJA O BEZPIECZEŃSTWIE PODCZAS FERII
                        I NIE TYLKO... W KLASIE I C

Ferie zimowe to czas na  odpoczynek od obowiązków szkolnych i  różnorodne zabawy, w zależnosci od pogody. Jak aura dopisze, to najczęściej na śniegu i lodzie.
    Zjazdy z górki, jazda na nartach czy łyżwach oraz inne szaleństwa na śniegu sprawiają dzieciom wiele radości.

Jednak podczas tej zimowej frajdy musimy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, aby nie stworzyć zagrożenia dla zdrowia, a czasem też i życia.

W ostatnim dniu, przed feriami, na zajęciach w  klasie I c gościła pielęgniarka szkolna.  I to właśnie Pani Grażynka Mazur, w sposób  przejrzysty, a chwilami zabawny uzmysłowiła dzieciom, że tylko umiar, zdrowy rozsądek i ostrożność w każdej sytuacji, pozwolą spędzić ferie bezpiecznie.

A to sprawi, że wszyscy wrócą do szkoły szczęśliwi, wypoczęci i pełni wrażeń.

Alicja Gac

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)
  (szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

fot. E. Rusiecka                                                                                                                                          Więcej zdjęć w galerii          E.R