login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie - otwarcie wystawy

  

  Wystawa prac plastycznych pt.„Mój bajkowy ambasador recyklingu"

                      w Miejskiej Bibliotece Publicznej

 

 

   5 grudnia 2012 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie grupa dzieci ze świetlicy z klas drugich uczestniczyła w otwarciu wystawy prac plastycznych pt.„Mój bajkowy ambasador recyklingu". Spotkanie zostało zorganizowane przez Gimnazjum nr 2 w Chojnowie w ramach kampanii „Nowe prawo odpadowe – nowy styl życia dolnoślązaków".

 

          (szerokość: 565 / wysokość: 83)

 

 Na początku nasza grupa ze świetlicy wystąpiła w krótkim przedstawieniu nawiązującym do segregacji odpadów.   Następnie uczniowie z Gimnazjum nr 2 zaprezentowali wszystkim uczestnikom na rzutniku zdjęcia oraz filmy przypominające wszystkie etapy realizacji projektu prowadzonego jest pod hasłem „Odpad nie odpad(ł)". W trakcie oglądania było dużo śmiechu  i miłych wspomnień. My jednak czekaliśmy na rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, w którym braliśmy liczny udział.

A oto wyniki dla naszej szkoły:

1.     Natalia Borowy

2.     Julia Wiśniewska

3.     Alicja Druzga

Dziękuję Dyrektorowi Gimnazjum nr 2 w Chojnowie : panu Andrzejowi Urbanowi, pani wicedyrektor Lucynie Spes oraz pani Małgorzacie Potaczale (koordynatorowi projektu)  za zaproszenie do wzięcia udziału w kampanii „Nowe prawo odpadowe – nowy styl życia dolnoślązaków".

                                                                                           Bożena Szarek

  

  Zdjęcia pozyskano dzięki portalowi   www.chojnow.pl 

 

  (szerokość: 375 / wysokość: 248) (szerokość: 690 / wysokość: 458)

 (szerokość: 690 / wysokość: 398)

 

Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie