Spektakl "Piekielnie anielska sztuka"

Dnia 22 lutego tego roku naszą szkołę odwiedziła grupa teatralna z Torunia. Przedstawiła nam inscenizację, fenomenalną mieszankę edukacji z ogromną dawką humoru pt." Piekielnie anielska sztuka". W trakcie inscenizacji poruszone zostały tematy niezwykle ważne i aktualne problemy uzależnień, przemocy oraz agresji szkolnej.

Przebiegły diabeł i sympatyczny anioł w zabawny sposób próbowali przekonać naszych uczniów do swoich relacji imając się w tym celu przeróżnych sposobów - niekonwencjonalnie opowiedzianej bajki o Czerwonym Kapturku, ale także odegraniem skeczu z udziałem dzieci. Jednogłośnie nasi uczniowie stwierdzili, że siły zła i ciemności nie zwyciężyły. Z tej formy profilaktyki skorzystało ponad stu uczniów – cztery klasy szóste i dwie czwarte. Do zabawy aktorzy zapraszali publiczność.

Przedstawienie przebiegło w miłej, zabawnej i pełnej uśmiechu atmosferze.

Maria Pura

(szerokość: 750 / wysokość: 999)  (szerokość: 750 / wysokość: 999)

(szerokość: 750 / wysokość: 999)  (szerokość: 750 / wysokość: 999)