Klasa 5b ma swoją kapsułę czasu!

1 grudnia 2022 roku uczniowie klasy V b wykonali swoją własną kapsułę czasu. Uczniowie bardzo ochoczo podeszli do tego pomysłu. Otrzymali od swojej wychowawczyni pytania na dwóch stronach kartki A4, na które odpowiadali indywidualnie. Podczas wypełniania kartek uczniowie długo się zastanawiali, starali się ciekawie odpowiedzieć na pytania. Była to dla nich także okazja na sprecyzowanie swoich marzeń i ich zapisania. Pod koniec godziny wychowawczej wszyscy schowali swoje kartki do wcześniej przygotowanych kopert. Zostały one przez nich ozdobione i zaklejone. Niektórzy dołączyli również do kopert różnego rodzaju pamiątki lub zdjęcia.

Ponieważ nie wszyscy byli w tym dniu obecni, musieliśmy poczekać na przygotowanie kopert przez pozostałych uczniów. 8 grudnia zostały one schowane do pudełka.

Otwarcie kapsuły nastąpi, kiedy obecni piątoklasiści będą już w ósmej klasie. Na pewno będzie to dla wszystkich nie lada atrakcja! Z pewnością będzie wiele śmiechu i refleksji.

J.D.S.

Uczniowie siedzący w ławkach

Uczniowie w klasie

Listy napisane przez uczniów