SZLACHETNA PACZKA

DOBRO TO WYNIK DZIELENIA!

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. W tym roku klasa 8c wraz z wychowawcą i rodzicami, postanowiła wesprzeć akcję „Szlachetna paczka”. Uczniowie z rodzicami upiekli ciasta, które sprzedawali podczas kiermaszu szkolnego. Zebrano 538zł i 8 groszy. Pieniądze trafiły na konto fundacji „Szlachetna paczka”. Każdy kto kupił na kiermaszu ciasto, pomógł w przygotowaniu szlachetnych paczek. W tym miejscu, klasa 8c wraz z wychowawcą bardzo dziękuję rodzicom za przygotowanie ciast i wsparcie finansowe akcji.

Miejsce zbiórki szlachetnej paczki

Uczniowie sprzedający ciasto

Uczniowie trzymający paczkę stojąc przed choinką

Ciasto sprzedawane przez uczniów podczas kiermaszu