Rekrutacja dzieci do Pierwszej Klasy Sportowej w roku szkolnym 2023/2024 w Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie

Informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 w naszej szkole będzie I klasa sportowa o profilu akrobatyki oraz piłki nożnej.

Rekrutacja odbędzie się na podstawie testu sprawnościowego (27.03.2023 w godzinach popołudniowych).

Do podania o przyjęcie do I klasy, należy dodatkowo dołączyć podanie o przyjęcie do oddziału sportowego.

Oba dokumenty można znaleźć na stronie: https://sp4.chojnow.eu/ w zakładce: „O szkole-> Rekrutacja do klasy pierwszej 2023/2024.

Podania można również pobrać w sekretariacie szkoły.

Klasy sportowe to:

- 10h zajęć sportowych tygodniowo zawartych w planie lekcji

- wyjazdy na turnieje, imprezy sportowe

- obozy sportowe zimowe i letnie

- warsztaty piłkarskie i gimnastyczne

- zajęcia prowadzone zgodnie z programem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Polskiego Związku Akrobatyki, przez wykwalifikowanych trenerów.

Karta zapisu do klasy I: Karta zapisu

Karta zapisu: Karta zapisu do I klasy sportowej

Zapraszamy do składania podań wszystkie chętne dzieci.

W razie pytań prosimy o kontakt:

- akrobatyka 663 091 700

- piłka nożna 606 360 524