Rekrutacja dzieci do Czwartej Klasy Sportowej w roku szkolnym 2023/2024 w Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie

Informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 w naszej szkole jest planowane utworzenie klasy IV sportowej o profilu akrobatyki i tańca oraz piłki nożnej.

Klasy sportowe to:

- codzienne treningi w ramach lekcji

- wyjazdy na turnieje, imprezy sportowe

- obozy sportowe zimowe i letnie

- warsztaty piłkarskie i gimnastyczne

- zajęcia prowadzone zgodnie z programem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Polskiego Związku Akrobatyki, przez wykwalifikowanych trenerów:

Akrobatyka - Marzena Anton: absolwent AWF Wrocław, instruktor tańca nowoczesnego i mażoretkowego, akrobatyki, Zumby, aerobicu.

Piłka nożna - Chrystian Serkies: absolwent AWF Wrocław, trener UEFA A ED, doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą na poziomie profesjonalnych Akademii piłkarskich oraz reprezentacji wojewódzkich.

Zapraszamy do składania podań wszystkie chętne dzieci.

W razie pytań prosimy o kontakt:

- akrobatyka 663 091 700

- piłka nożna 606 360 524