Warsztaty ceramiczne klasy 3c

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych klasa 3c miała przyjemność uczestniczyć
w kolejnych warsztatach ceramicznych zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie.
      Warsztaty ceramiczne są znakomitą formą spędzania wolnego czasu. Uczniowie mogli oderwać się od codziennych obowiązków, zrelaksować się, a także pokazać swoją twórczość. Każdy miał możliwość stworzyć od podstaw ozdoby z gliny o tematyce wielkanocnej. Kolejnym etapem będzie szkliwienie, które odbędzie się pod koniec marca. Po wykonanym zadaniu przyszła pora na odrobinę ruchu podczas gry w kręgle. Wszyscy doskonale się bawili i z niecierpliwością czekamy na kolejne warsztaty.

Wychowawca

Malwina Stal