Szkolny konkurs FIZO-CHEM

W środę, 19 kwietnia, w auli szkoły, odbył się szkolny konkurs FIZO-CHEM. W konkursie wzięły udział drużyny z klas VII i VIII. Na uczestników czekały zadania z zakresu fizyki i chemii w formie krzyżówki, definicji, zadań rachunkowych, rebusów oraz pytań do wyboru. Konkurs prowadzili uczniowie z klasy VIII c i VIII d. W Jury zasiadły pani dyrektor Beata Miller – Kornicka, pani wicedyrektor Małgorzata Cieśla, pani Iwona Majerowska oraz pani Małgorzata Potaczała. W klasach siódmych I miejsce zajęła drużyna z klasy 7b, II miejsce przypadło drużynie z klasy 7c, III miejsce wywalczyła drużyna z klasy 7a.  W klasach ósmych I miejsce zajęła drużyna z klasy 8b, II miejsce przypadło drużynie z klasy 8c, III miejsce wywalczyła drużyna z klasy 8a. Gratulujemy zwycięzkim drużynom.

Iwona Majerowska

Małgorzata Potaczała

Uczniowie w auli szkoły

Uczniowie nagradzani dyplomami