Dnia 5 maja odbył się Konkurs Wiedzy o Polsce dla klas trzecich.

Maj to miesiąc ważny dla naszego narodu. Świętowaliśmy trzy rocznice - 1, 2 i 3 Maja. Musimy pamiętać o wartościach, które stanowią o naszej sile i wielkości.

Z tej właśnie okazji odbył się ww. konkurs.

Uczniowie udowodnili, że są patriotami. Bezbłędnie odpowiadali na pytania.

Ostatecznie o zwycięstwie zdecydowała konkurencja "Jaka to melodia" gdzie zespoły musiały się wykazać znajomością "Mazurka Dąbrowskiego".

Nad prawidłowością przebiegu konkursu czuwało jury w składzie:

p. Iwona Nowicka, p. Aleksandra Mazurkiewicz.

Informujemy, że:

I miejsce zajęła klasa 3c , w składzie: Julia Tomasik, Ewa Jędrusiak, Laura Stegient.

II miejsce zajęły egzekwo klasy 3a i 3b. Klasę 3a reprezentowali: Bianka Nowak, Milena Tajchman, Adam Mazurkiewicz. Przedstawicielami klasy 3b byli: Gabriela Filipowicz, Nel Płusa i Bartosz Jankowski.

Gratulacje !

K. Humecka