Przewodnicząca Rady Rodziców przy SP4 w Chojnowie składa gorące podziękowania wszystkim Rodzicom uczniów, którzy zaangażowali się w organizację i wsparli rzeczowo festyn "Popołudnie z Czwórką". Podziękowania kieruje również do wszystkich darczyńców, którzy materialnie i rzeczowo przyczynili się do uatrakcyjnienia imprezy.

Dziękuję także pracownikom szkoły - nauczycielom, administracji i obsłudze - za pomoc w realizacji przedsięwzięcia.

Szczególne podziękowania Rada Rodziców kieruje do Dyrekcji Szkoły - to dzięki ich inicjatywie i pomysłowości można było wspólnie stworzyć niepowtarzalną atmosferę spotkania rodzinnego.

Dziękuję również uczniom za udział w programie artystycznym oraz liczną frekwencję.

Przewodnicząca Rady Rodziców

przy Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie