„Nie liczy się to, ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz” (autor nieznany)

W zgodzie z tą sentencją 13 listopada klasa 2a z wychowawcą p. K. Węglińską, która w bieżącym roku szkolnym realizuje Międzynarodowym Projekt Edukacyjny "Czytam z klasą lekturki spod chmurki" pod hasłem: Na tropach dobroczynności, zaprosiła wszystkich uczniów klas 1-3 do wspólnych obchodów Światowego Dnia Dobroci.

Uczniowie i nauczyciele ubrali się w czerwone jak ich wspaniałe serducha stroje. Na korytarzu pojawiło się drzewko dobroci, na którym zamiast liści znajdowały się serduszka z dobrymi czynami naszych uczniów wobec innych. Na chętnych czekała również foto ramka nawiązującą do tego dnia.

Dobro zawsze wraca, gdyż pomagając innym, pomagamy sobie. Pamiętajmy o tym nie tylko od święta.

Plakat o projekcie edukacyjnym

Uczniowie biorący udział w projekcie edukacyjnym

Prace uczniów dotyczące dnia dobroci

Uczestnicy projektu edukacyjnego