14 grudnia uczniowie naszej szkoły poraz 21 wraz z burmistrzem Janem Serkiesem odwiedzili z przedświątecznymi życzeniami Marszałka Województwa, Wojewodę Dolnośląskiego, Kuratora Oświaty oraz Wydział Spraw Społecznych UW. Szkolny zespół ALLEGRO pod kierownictwem pana Zenona Chmielewskiego i opieką wicedyrektor Anny Denisiak zaśpiewał tradycyjne kolędy i pastorałki.

Po wspólnym kolędowaniu w Urzędzie Marszałkowskim przedstawiciele Zarządu Województwa i Wojewody Dolnośląskiego poczęstowali uczniów słodyczami, wręczyli młodym artystom upominki i zrobili wspólne pamiątkowe zdjęcia.

Uczniowie śpiewający w chórze

Chór Allegro