Zabawy czytelnicze dla dzieci to interaktywne i kreatywne aktywności, które mają na celu rozwijanie miłości do czytania i literatury oraz wspieranie rozwoju umiejętności czytelniczych. Niewiele jest takich przedmiotów, które kojarzą się z książką tak silnie jak zakładka. Wielu czytelników używa jej na co dzień. Zakładka jest także doskonałym tematem na zajęcia biblioteczne. Mnogość jej kształtów i form przyprawia o zawrót głowy. W drugim semestrze pierwsze zajęcia nasi najmłodsi zaczęli od wizyty w bibliotece szkolnej.  Nie tylko wspólnie czytaliśmy, były rozmowy o ulubionych bohaterach z bajek. Dzieci dzieliły się pomysłami, w jaki sposób zaznaczają miejsca, gdzie skończyły czytać.

ZAKŁADKA
ZALADKA