Klasa 6 c na spektaklu „Hobbit”

W środę 14 lutego klasa 6 c wraz ze swoją polonistką p. Anetą Czapską obejrzała w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Chojnowie spektakl pt. „Hobbit” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Przedstawienie oparte było na znanej już uczniom powieści autorstwa J. R. R. Tolkiena i obejrzenie go było świetną okazją do przypomnienia sobie treści lektury oraz śledzenia losów bohaterów w wersji teatralnej. Uczniowie w roli widzów reagowali bardzo żywiołowo i wchodzili w interakcje z aktorami, ponadto sami mogli stanąć na scenie i odegrać role krasnoludów.

Udział w przedstawieniu był dla szóstoklasistów z pewnością bardzo ciekawym doświadczeniem wartym powtórzenia.

Uczniowie biorący udział w wyjściu na spektakl

Aktorzy na scenie

Aktorzy i uczniowie na scenie