PRZYPOMINAMY O KONKURSIE PLASTYCZNYM SKO

z okazji przypadającego na 22 kwietnia Dnia Ziemi

UWAGA! Termin składania prac zostaje wydłużony do 7 maja, warunek członkostwa w SKO zostaje zniesiony, dziękujemy tym, którzy w tym roku dołączyli do naszych szeregów!

Regulamin konkursu:

Konkurs adresowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej w Chojnowie w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria: uczniowie klas I – III

II kategoria: uczniowie klas IV- V

Cele konkursu:

- uwrażliwienie na potrzebę ochrony środowiska przyrodniczego;

- uświadomienie konieczności segregacji odpadów i ich ponownego wykorzystania;

- rozbudzanie kreatywności i wyobraźni plastycznej wśród dzieci i młodzieży.

Zasady konkursu:

Tematem konkursu plastycznego jest wykonanie modelu EKO – zabawki, EKO- dekoracji lub EKO- przedmiotu codziennego użytku z odpadów (np. plastikowych butelek, opakowań, puszek, kartonów itp.)

Wykonaną pracę należy przekazać wychowawcy (klasy I-III) lub dostarczyć do opiekunki SKO, p. Aliny Kozubskiej, sala 106 (klasy IV-V)

Termin składania prac:

- wtorek 7 maja 2024 r.

Podsumowanie konkursu:

-oceny prac oraz wyłonienia laureatów dokona jury powołane przez organizatora,

-jury będzie zwracało uwagę na estetykę wykonania, zgodność wykonania z złożeniami konkursu, wkład pracy oraz samodzielność wykonania,

-autorzy najlepszych prac otrzymają dyplomy oraz nagrody.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!!!