Czwórkowi laureaci w Olimpiadzie Kopernika

Już kolejny rok z rzędu uczniowie naszej szkoły odnoszą sukcesy w Olimpiadzie Kopernika organizowanej przez Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Lubinie. Wysoki poziom nauczania w szkole przekłada się na sukcesy uczniów. W tym roku mamy aż 7 laureatów, uczniowie swoje przygotowanie zawdzięczają sumiennej i wytrwałej pracy, oraz swoim nauczycielom przedmiotów Pani Bernardzie Mormul, Pani Izabeli Giersok oraz Pani Klaudii Dominiak. Wśród tegorocznych laureatów mamy zarówno uczniów klas siódmych jak i ósmych, którzy będą mieli wpisane dodatkowe punkty rekrutacyjne na egzaminie ósmoklasisty. Laureatami zostali, z ekologii: Szymon Dudek, Hanna Barszczyk, Agata Giersok i Maja Mazurkiewicz. Z geografii: Mateusz Klimek i Anna Bogacz Bielińska oraz z języka polskiego, podwójna laureatka Hanna Barszczyk. Laureatom i nauczycielom bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Laureaci konkursu Kopernika

Dyplom laureata