Wycieczka do Myśliborza.

19 kwietnia dzieci z klasy 1a i 1c były na wycieczce edukacyjnej w Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawczej „Salamandra” w Myśliborzu. Pierwszoklasiści wzięli udział w bardzo ciekawych zajęciach warsztatowych. Dzieci miały okazję dowiedzieć się jak powstają wulkany, a nawet zainicjować wybuch takich mini-wulkanów. Podczas kolejnych warsztatów tworzyli glicerynowe mydełka, które zachwycały pięknymi kolorami i zapachami. Po zajęciach udaliśmy się w teren do Wąwozu Myśliborskiego, gdzie uczniowie uczyli się rozpoznawać tropy zwierząt i starali się zapamiętać pełne nazwisko drzew.  Na zakończenie wycieczki był grill z pieczonymi kiełbaskami.  Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do domu.

Wychowawcy

A. Gac, M. Stal