WEWNĄTRZSZKOLNE DOSKONALENIE NAUCZYCIELI

SP4 jest szkołą nowoczesną, uczącą swoich podopiecznych radzenia sobie we współczesnym świecie i dbającą o to, by dzieci nauczyły się funkcjonować także w przyszłości. Nasza szkoła uczy czytać, pisać, myśleć i działać. Uczniowie zdobywają rzetelną wiedzę i ważne umiejętności, mają poczucie własnej wartości i dzięki temu rozwijają się wszechstronnie zgodnie ze swoimi możliwościami. Nauczyciele pracują nad tym, aby coraz lepiej uczyć, korzystając z nowych rozwiązań metodycznych i wykorzystując nowe technologie. Konsekwentnie zmierzają do wytyczonych celów, systematycznie wymieniają się swoimi doświadczeniami w czasie lekcji koleżeńskich oraz uczestnicząc w różnych formach doskonalenia zawodowego. Ma to ogromny wpływ na wzbogacenie warsztatu pracy nauczycieli, a przez to na wyniki w nauce dzieci oraz ich zadowolenie z prowadzonych zajęć.

Wkrótce w tym miejscu będzie można znaleźć scenariusze lekcji otwartych oraz innych ciekawych zajęć prowadzonych przez naszych nauczycieli.

Justyna Dziubak-Sobiechowska - scenariusze zajęć matematycznych, kl. IV i V

prezentacja multimedilna - Procenty  (489.00 kb)

Violetta Gachowska - scenariusze lekcji matematyki w kl. IV, V i VI

Renata Safin - konspekt zajęć zintegrowanych (kl.II)