Międzyszkolny Konkurs pięknego czytania
          „Od bajki do bajki" w MBP w Chojnowie

(szerokość: 375 / wysokość: 280)Międzyszkolny konkurs pięknego czytania „Od bajki do bajki", odbył się tuż przed zakończeniem roku szkolnego 21 czerwca w MBP w Chojnowie. Naszą szkołę reprezentowało  sześcioro uczniów z klas trzecich:

Hanna Fidor z kl. III d,  Alicja Giersok z kl. III c,  Paulina Fudala z kl. III b, Natalia Zachary kl. III b, Krystian Burzmiński kl. III b, Michał Bodnar kl. III c.

Jury w składzie: Klaudia Dominiak, Jadwiga Matys, Lucyna Spes oceniło prezentacje czytelnicze i przyznało:

I miejsce - Kalina Sajewicz  - SP 3

II miejsce - Hanna Fidor  - SP 4,  Nikola Grzyb -  SP 3

III miejsce - Michał Bodnar  - SP 4,  Ksawery Olchowy - SP 3

Książki, z których przygotowano teksty konkursowe:

Justyna Bednarek - „Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)", „Pięć sprytnych kun"

Anna Onichimowska  - „Aleksander", „Duch starej kamienicy", „Maciek i łowcy duchów", „Tam gdzie wiedźma leci w piaskowej zamieci", „Wieczorynki z kotem Miśkiem", „Wieczorynki z żółwiem Antosiem", „Zasypianki na każdy dzień miesiąca"

Marcin Pałasz - „B@jki", „Opowieści z Krainy Potworów", „Powrót do Krainy Potworów", „Straszyć nie jest łatwo"

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu.

Koordynator szkolny E. Rusiecka

Więcej zdjęć w galerii   E.R