login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie - iv D WYCIECZKA

Wycieczka do zagrody „Rogata wieś" w Konradówce.

Z okazji Dnia Chłopca uczniowie klasy 4d  wybrali się na wycieczkę do zagrody „Rogata wieś" w Konradówce. Zapoznali się z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, pomogli przy karmieniu krów, kur oraz królików. Dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o rogatych zwierzętach, zaliczając przystanki „Ścieżki edukacyjnej". Następnie przy grillu odbyły się gry i zabawy integracyjne oraz warsztaty  - poznajemy różne zboża. Zmęczeni ale zadowoleni wrócili do domu z uśmiechem na twarzy.

Alicja Szczypińska

(szerokość: 375 / wysokość: 666) (szerokość: 375 / wysokość: 666)

czytaj nowego "Zlepka" (szkolne media - aktualności)

2018 - 100-LECIE  NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI