I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Piosenki jak mosty"

24. 04. 2008 możliwość sprawdzenie swoich talentów wokalnych uczniowie naszej szkoły mieli również podczas I Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej „Piosenki jak mosty", który zorganizowany został w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie. Do udziału w konkursie oprócz „Czwórki" zostały zaproszone także inne szkoły z Gminy Chojnów – m.in. Szkoła Podstawowa z Goliszowa i Szkoła Podstawowa z Niedźwiedzic.

Nasze reprezentantki zdobyły następujące wyróżnienia i miejsca:

• W kategorii klas I – III Sandra Traczyk otrzymała wyróżnienie za piosenkę „Fabulous" z musicalu „High School Musical 2"

• W kategorii zespołów klas IV – VI Martyna Roztoczańska, Sandra Jaworska, Natalia Czapska oraz towarzysząca im Ania Uziębło zajęły II miejsce (dziewczęta zaprezentowały piosenkę Pink „Who knew")

Gratulujemy!

Asia Rucińska i Karolina Końka

rok szkolny 2008/2009

W tym roku byliśmy w SP3.

Sprawdź wyniki i obejrzyj zdjęcia!