PODSUMOWANIE KONKURSU „ŻYJMY ZDROWO I BEZPIECZNIE"

W XII edycji regionalnego konkursu plastycznego "Żyjmy zdrowo i bezpiecznie" organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy wzięło udział blisko 500 prac. Jurorzy w składzie Helena Olszewska-Korzeniewicz - zastępca dyrektora Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Legnicy, Małgorzata Bochyńska - koordynator środowiskowy Fundacji Zielona Akcja oraz Marta Sroczyńska - animator kultury OM TPD przyznali miejsca i wyróżnienia ponad 50 laureatom w dwóch kategoriach konkursowych: głównej i dodatkowej pt. „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym".

Podczas uroczystej gali 27 kwietnia w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Legnicy nagrodzono laureatów konkursu.

W pierwszej kategorii „Żyjmy zdrowo i bezpiecznie" komisja oceniająca nagrodziła uczniów z naszej szkoły:

II miejsce otrzymała Otylia Pachla z klasy III c

III miejsce otrzymał Willem Kerstens z klasy III c

W drugiej dodatkowej kategorii „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" komisja oceniająca przyznała:

II miejsce - Julii Wiśniewskiej z klasy III c

Wystawa nagrodzonych prac urządzona będzie w Galerii Piastów.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Aleksandra Halikowska