Rozstrzygnięcie konkursu „Czwórka oczami dzieci”
W piątek 6 marca odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie literacko-plastycznym „Czwórka oczami dzieci”. Konkurs był kolejną formą uczczenia jubileuszu 40-lecia naszej szkoły. Uczniowie w bardzo kreatywny, a czasem nawet humorystyczny sposób opisali w formie wiersza i przedstawili za pomocą ilustracji swoje przeżycia i spostrzeżenia dotyczące naszej Czwórki. Jury w składzie: p. wicedyrektor Anna Denisiak, nauczycielka języka polskiego Małgorzata Graban, p. bibliotekarka Dorota Kamińska wyłoniło zwycięzców.
W kategorii:
klas 1 wygrała – Luiza Waganiak,
klas 2 – Lena Przecherska,
klas 3 – Amelia Domasat,
klas 4 – Marcel Garliński,
klas 5 – Lena Kaczmarek,
klas 6 – Nel Płusa.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom.
A. Barszczyk, M. Kozioł
