Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Rozstrzygnięcie konkursu „Czwórka oczami dzieci”

W piątek 6 marca odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie literacko-plastycznym „Czwórka oczami dzieci”. Konkurs był kolejną formą uczczenia jubileuszu 40-lecia naszej szkoły. Uczniowie w bardzo kreatywny, a czasem nawet humorystyczny sposób opisali w formie wiersza i przedstawili za pomocą ilustracji swoje przeżycia i spostrzeżenia dotyczące naszej Czwórki. Jury w składzie: p. wicedyrektor Anna Denisiak, nauczycielka języka polskiego Małgorzata Graban, p. bibliotekarka Dorota Kamińska wyłoniło zwycięzców. 

W kategorii:

           klas 1 wygrała – Luiza Waganiak,

klas 2 – Lena Przecherska,

klas 3 – Amelia Domasat,

klas 4 – Marcel Garliński,

klas 5 – Lena Kaczmarek,

klas 6 – Nel Płusa.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom.

A. Barszczyk, M. Kozioł