Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

 

Kochane Świetliczaki!
 

          Rok szkolny i Waszą przygodę ze świetlicą zakończyliśmy rozdaniem nagród i dyplomów. Ogłaszamy wszem i wobec, że w świetlicowym plebiscycie, za sprawą Waszych głosów, tytuły otrzymali:
 

* Nela Jackiewicz- Mistrzyni wzorowego zachowania, 
 

* Wiktor Chudy- Mistrz wzorowego zachowania,
 

* Milena Ziemiańska- Świetlicowa artystka,
 

* Maciej Świteńko- Super sportowiec świetlicy,
 

* Helena Michnej- Świetlicowa akrobatka, 
 

* Ewelina Fudala- Super czytelnik świetlicy,
 

* Jakub Gałaszkiewicz- Świetlicowy mikrofon roku,
 

* Amelia Domasat- Sokole oko świetlicy, 
 

* Miłosz Kozak- Świetlicowa bratnia dusza, 
 

* Filip Łysiak- Świetlicowa mądra głowa, 
 

* Król żartów i śmiechu- Kacper Majewski, 
 

* Promienny uśmiech świetlicy- Helena Grządziel i Nadia Grzech. 
 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Dziękujemy za ten wspaniały czas spędzony razem! Życzymy Wam dalszych sukcesów na następnym etapie Waszej szkolnej drogi oraz bezpiecznych i udanych wakacji! 
 

                                                                                                                      Wychowawczynie świetlicy - Pani Iza i Pani Natalia