Kochane Świetliczaki!
Rok szkolny i Waszą przygodę ze świetlicą zakończyliśmy rozdaniem nagród i dyplomów. Ogłaszamy wszem i wobec, że w świetlicowym plebiscycie, za sprawą Waszych głosów, tytuły otrzymali:
* Nela Jackiewicz- Mistrzyni wzorowego zachowania,
* Wiktor Chudy- Mistrz wzorowego zachowania,
* Milena Ziemiańska- Świetlicowa artystka,
* Maciej Świteńko- Super sportowiec świetlicy,
* Helena Michnej- Świetlicowa akrobatka,
* Ewelina Fudala- Super czytelnik świetlicy,
* Jakub Gałaszkiewicz- Świetlicowy mikrofon roku,
* Amelia Domasat- Sokole oko świetlicy,
* Miłosz Kozak- Świetlicowa bratnia dusza,
* Filip Łysiak- Świetlicowa mądra głowa,
* Król żartów i śmiechu- Kacper Majewski,
* Promienny uśmiech świetlicy- Helena Grządziel i Nadia Grzech.
Wszystkim serdecznie gratulujemy! Dziękujemy za ten wspaniały czas spędzony razem! Życzymy Wam dalszych sukcesów na następnym etapie Waszej szkolnej drogi oraz bezpiecznych i udanych wakacji!
Wychowawczynie świetlicy - Pani Iza i Pani Natalia